Info Desk Assistant

Oraş: Bucuresti
Tip de job: Proiect cu durata mai mare de o luna
Perioada desfăşurării proiectului: incepand cu 15.08.2022
Locul de desfăşurare al activităţii: Magazine retail mall
Program pe zile/ore: 8 ore pe zi / 13 ore pe zi
Industrie: Relatii clienti
Necesită experienţă anterioara: nu
Cerinţe speciale pentru candidat: Bune abilități de comunicare și relaționare; Flexibilitate și dinamism; Bune abilităţi de operare pe calculator (Microsoft Excel Limba engleză cel puțin la nivel conversațional; Disponibilitatea imediata constituie avantaj; Studii medii/superioare.

Descrierea jobului

Consilierea si redirectionarea clientilor catre magazine/servicii;
Preluarea apelurilor telefonice si mailurilor;
Activitati de receptie si secretariat, printare si scanare documente;
Predarea catre clienti a serviciilor oferite gratuit (carucioare pentru copii, sisteme antifurt);
Gestionarea terenurilor de padel/baschet/fotbal (rezervari, predare echipamente);
Inregistrarea lucrurilor pierdute;
Implicarea in campaniile de marketing ale centrului comercial.